تبلیغات
صاعقه/saegheh - رفتن به رئال
صاعقه/saegheh

هنگامی كه مامتولدمی شویم ما میگرییم ودیگران می خندند((خداكندوقتی كه می میریم))مابخندیم ودیگران گریه كنند

مورینیو: رئال مادرید من ضدفوتبال بازی نمی‌كند

سرمربی جدید تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا گفت: مطمئن باشید که رئال من خوب بازی می کند و ضد فوتبال در آن هیچ معنایی ندارد.

 


  خوزه مورینیو در اولین مصاحبه خود به عنوان سرمربی رئال مادرید‏ روزنامه آس را انتخاب کرد و در گفتگویی بسیار طولانی و خواندنی از آخرین حوادث رخ داده در زندگی ورزشی خود سخن گفت و تصریح کرد: اطمینان داشته باشید که رئال مادرید من خوب بازی می کند و ضد فوتبال هیچ معنایی برای من ندارد.
 وی افزود: من کودک 5 ساله نیستم که بخواهم به هر قیمتی به آرزوها و خواسته هایم دست پیدا کنم‏. نام من خوزه مورینیو است و می‌دانم که اینجا اسپانیا است و مردمش فوتبال را می‌پرستند و خوب بازی کردن همیشه بهتر از برنده شدن است.
 سرمربی جدید تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا اظهار داشت: بارسلونا همیشه با سیستم 4-3-3 بازی نمی کند و برابر اینترمیلان با آرایش 4-2-3-1 وارد میدان شد اما هیچ کارشناس بی طرفی از بازی تدافعی بارسلونا ننوشت و همه از سیستم تهاجمی نداشته بارسلونا تمجید کردند، درست وقتی من از این سیستم حرف زدم تمام سایت‌ها علیه من مطلب نوشتند و این عین بی انصافی بود.
 مورینیو ادامه داد: قبل از آنکه به رئال مادرید بیایم می دانستم که روزهای سختی را در پیش خواهم داشت و امروز اعلام می کنم که برای تمام آن روزهای سخت کاملا آماده هستم.
 مورینیو در مورد سیستم رئال مادرید تحت مربیگری او گفت: می دانم که خیلی دوست دارید بگویم، با حالت 4-5-1 یا 4-3-3 یا 4-2-3-1 وارد میدان می شویم اما سیستم من برای شما قابل هضم نیست و من اگر می توانستم سیستم مورد علاقه‌ام را برای شما توضیح دهم اکنون اینجا نبودم.
 سرمربی جدید تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا در مورد بازیکنان مورد علاقه خود گفت: 5 تا 6 بازیکن کنونی رئال مادرید باید بروند و اگر قبول نکنند می دانند که برای همیشه نیمکت نشین خواهند بود‏. من با هیچ بازیکنی تعارف ندارم. مایکون، اشلی کول، دی‌ماریا، سیلوا و ناواس بازیکنانی هستند که من نامشان را به پرس داده ام و به احتمال فراوان خریداری می‌شوند اما سایر گزینه ها دیگر در کنترل من نیست و باید فهرست مورد نظر باشگاه را هم بررسی کنم.                          
       

 

 فهرست وبلاگ
آرشیو
نویسندگان
پیوندها
صفحات جانبی
نظرسنجی
  مطالب وقالب وبلاگ چطوراست؟
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
جستجو
آخرین پستها